fbpx

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Arya Tanıtım | Tasarım > Misyonumuz ve Vizyonumuz

Başarılarımızı sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Her zaman daha iyisini yapma hedefi ile çıktığımız bu yolda, sektörde marka olmaya çalışan ekibimiz için hem başarı hem de gurur vesilesi olan projelerimizi siz değerli müşteri ve ziyaretçilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. İşini iyi yapan insanların bu kaliteyi başkalarıyla paylaşmaları onların en doğal hakkı olduğuna ve insanların da kendilerine ulaşabilmesi amacıyla bu projelerin tanıtılması gerektiğine inanıyoruz.

  • Arya olarak, baz aldığımız kurumsal değerler çerçevesinde bir sadakat ilişkisi kurarak sizlerin yanındayız.
  • Herkes saygıyı, şeffaflığı ve dürüstlüğü hak ettiğini düşünür, fakat bu değerler yaşayarak ve somutlaştırılarak kazanılır.

Arya ekibi olarak bizler, icra ettiğimiz projelerimizi baştan sona kadar olan süreçlerinde en titiz şekilde takip etmekte ve muhtemel bir hatayı öngörerek engellemek adına hem sizlerle hem de baskı personelimiz ile bir köprü görevi üstlenmekteyiz.

Her türlü olumsuz durumu mümkünse en kısa sürede gidermek adına sizlerden de aldığımız bilgilerle süreci şeffaf şekilde yürüttüğümüzden şüpheniz olmasın.

Projeleriniz hakkında daha detaylı bilgi almak için sizleri ofisimize çay içmeye davet ediyoruz.

Kendimize karşı dürüstüz ve her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmayı taahhüt ediyoruz.

Olağanüstü olduğumuza inanıyoruz. Bunu söylediğimiz için değil, çok çalıştığımız için. Adanmış, kararlı ve odaklanmış durumdayız. Her insanın kişisel olarak en iyisine ulaşacağına ve ortak bir kültür ve değerler sistemi aracılığıyla her türlü zorluğun üstesinden geleceğine inanıyoruz.

VİZYONUMUZ

İŞLEVSEL & UYGULANABİLİR PROJELER

Sonuçlarımızın kalitesine yansıyan ekip çalışması, hesap verebilirlik ve yenilikçilik yoluyla üstün hizmet sunuyoruz.

UYGUN FİYAT ANLAYIŞI

Yerel  ve Ulusal Piyasanın nabzını tutarak, maddi süreçlerin tamamını göz önünde bulundurarak sizlere en uygun fiyat tekliflerimizi sunuyoruz.

BÜTÜNLÜK VE UYUMLULUK

Ekip çalışması, deneyim, hesap verebilirlik ve yenilik – bunların tümü sonuçlarımızın kalitesine yansır.

NEDEN TERCİH EDİLİYORUZ?

Müşterilerimizin çoğu, başka bir danışman şirketle çalıştıktan sonra veya projeleri kendi başlarına uygulamaktan bekledikleri sonuçları alamadıktan sonra bize geliyor. Koşullarınız ne olursa olsun, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir ve taahhütte bulunmadan önce net bir maliyet/zaman tasarrufu fayda analizi sağlayabiliriz. Bu, yaptığımız her şeyin temel taşıdır. Firmanızı, çalışanlarınızı, özel ihtiyaçlarınızı ve anında kullanabileceğiniz ve ölçebileceğiniz sonuçları önemsiyoruz. Müşterilerimiz, kendileriyle ilk temasımızdan itibaren zorlu sorunları güvenli ve gizli bir şekilde çözmemiz için bize güvenirler. Sorunlardan ziyade çözümleri tartıştığımızda müşterilerimizin fark ettiği ilk özellik güvendir.

Kendimize karşı dürüstüz ve her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmayı taahhüt ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Projelerinizle ilgili ön görüşme yapıldıktan sonra sizlere tahmini teslimat hakkında bir tarih verilir ve ürünlerinizi telim alırsınız, spesifik durumlar olduğunda bilgilendirilirsiniz.

Her zaman piyasanın en kaliteli ve dayanıklı ürünlerini tercih ediyoruz, fakat müşterilerimizin beklentilerine yönelik F/P çalışması istediklerindeyse, kendilerine sunacağımız tekliflere göre ürün kalitelerinde güncelleme yapabiliyoruz.

Web sitemizin anasayfasında da belirttiğimiz üzere, ödemelerinizi ofisimize geldiğinizde nakit olarak, kredi/banka kartı ile veya tarafınıza ileteceğimiz banka hesabımıza Havale/Eft/Fast yöntemleri aracılığıyla yapabilirisiniz.

Müşterilerimizin sorunlarına uzun vadeli çözümler sunan bir şirket olarak, bizden proje sonrası süreçle ilgili destek talepleri olduğunda kendilerine uzun süreli destek hizmeti de sunuyoruz.

OPERASYONEL MÜKEMMELLİK

Süreçlerimizi ve maliyet yapımızı sürekli geliştirerek müşterilerimize en iyi değeri sunuyoruz.