fbpx

Arya Tanıtım Ekibinde kimler ne yapar?

Ocak 2017 tarihinden itibaren  halihazırda bulunduğumuz ofiste kurulumu gerçekleşen şirketimizin çalışanları, sektörün içerisinde yetişmiş ve temelden gelen usta çırak ilişkisi içerisinde kendisini kanıtlamış kişiler olup, projelerin oluşturulma, geliştirme ve sonuçlandırma aşamalarının tamamını bizzat gözlemlemiş, uygulamış ve neticelerini uzman kişilerle değerlendirmiş yetkin kişilerdir. Temelde Reklam hizmetleri alanında çalıştığımızı söyleyebiliriz fakat değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurarak, çağın ihtiyaçlarına cevap verebilecek seviyede müşterilerimize kalıcı çözümler sunabilmek adına dijital mecralarda da kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz.

placeholder
placeholder

Our consultants have similar professional and educational backgrounds to those at generalist strategy consulting firms but with a significant advantage: 100% of Putnam’s work is dedicated to maximizing the value of the pharmaceutical, biotechnology, diagnostic and device products.

Uzmanlık
Operasyonel Deneyim
İnovasyon
Geliştirilebilir Nitelikler

Kaliteyi ve Güveni bir arada sunuyoruz

Slide içeriğine göz atabilirsiniz.
Bize yalnızca sorularınızı yöneltin, size ihtiyacınız olan yardımı sağlayacağız.
placeholder

Odak noktamız, ilgi çeken özelleştirilmiş, eyleme geçirilebilir öneriler sunmamızı sağlar.

Odak noktamız, problemlerinize en başında birlikte tanımlamak, sizlere sorununuzla ilgili en açıklayıcı şekilde çözüm önerilerini sunarak, birlikte karar mekanizmasını çalıştırarak hem uyumlu hem de anlamlandırılabilir iş sürecini sağlamaktır.

Bulunduğumuz lokasyon haricinde, bizlere ihtiyaçlarınızdan ve sorunlarınızdan bahsederseniz sizlerin bulunduğu noktalara hizmet sağlayabiliriz. Şimdilik Ankara’dayız ancak siz isterseniz yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Melikşah Külcü

KURUCU

placeholder